Katalog

Povolené filtry:

Utěrky Existuje 16 produktů.

Potřebujete si do domácnosti pořídit utěrky? Tento speciální kousek látky je skvělý pomocník do kuchyně, koupelny i do dalších místností v domácnosti či v kanceláři. Na Lador.cz najdete kuchyňské utěrky v několika barevných kombinacích a o velikosti 50 x 70 cm. Jsou vyrobeny z příjemné 100% bavlny, která zaručuje skvělou savost. Gramáž 240g/m2 j...

Potřebujete si do domácnosti pořídit utěrky? Tento speciální kousek látky je skvělý pomocník do kuchyně, koupelny i do dalších místností v domácnosti či v kanceláři. Na Lador.cz najdete kuchyňské utěrky v několika barevných kombinacích a o velikosti 50 x 70 cm. Jsou vyrobeny z příjemné 100% bavlny, která zaručuje skvělou savost. Gramáž 240g/m2 je pak známkou vysoké kvality. A to vše od 183 korun!

Jak vybírat kuchyňské utěrky?

Pokud jde o utěrky na nádobí, bytový textil do kuchyně nebo koupelnový textil, jako jsou ručníky, bude opravdu důležité, z jakého materiálu jsou vyrobeny. Ideálním adeptem je bavlna. Proč? Jde o příjemnou a zároveň přírodní, nikoliv syntetickou tkaninu, která dokáže dobře vstřebávat vodu a případné nečistoty.

Na utírání nádobí je bavlna ideální, protože na něm nevytváří šmouhy. Je také poměrně odolná, proto je možné utěrky z tohoto materiálu vyprat i na teplotu 60 stupňů Celsia. Ta je nejvhodnější, protože už likviduje bakterie a neškodí látce. Utěrky je třeba prát pravidelně, vždy po několika dnech a je jedno, zda jde o naše utěrky z bavlny, nano utěrky, lněné utěrky nebo utěrky bambusové.

Jak sladit utěrky s interiérem?

V domácnosti nebo kanceláři trávíme hodně času a je samozřejmé, že se v nich chceme cítit co nejlépe. Barevný soulad všeho, co se v nich nachází, utěrky nevyjímaje, je pro tento pocit důležitý. Proto nabízíme takové barevné kombinace utěrek, které se budou hodit do různých interiérů. Většinou mají jednu hlavní barvu, s odpovídajícími barvami doplňkovými. Tak nezapomeňte. Až budete vybírat utěrky, dbejte, vedle kvality, také na barvu a vzor.

Už nemusíte hledat utěrky! Objednejte si je na Lador.cz!

Více
Zobrazeno 1-16 z 16 položek
Compare